Advanced Post Types Order - en to nl translation catalogue (200 entries)

en: Define custom text for the previous link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
nl: Definieer aangepaste tekst voor de vorige link. U kunt de <strong>%title</strong> variabele gebruiken om de posttitel op te nemen. Laat leeg voor de standaard.

en: Define custom text for the next link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
nl: Definieer aangepaste tekst voor de volgende link. U kunt de <strong>%title</strong> variabele gebruiken om de posttitel op te nemen. Laat leeg voor de standaard.

en: Re-Order
nl: Herordenen

en: All interfaces are set to hide, at least a visible is required. You can change that from Settings.
nl: Alle interfaces zijn ingesteld om te verbergen, er is ten minste één zichtbaar nodig. U kunt dit wijzigen in Instellingen.

en: Advanced Post Types Order - At least one menu has changed:
nl: Advanced Post Types Order - Minstens één menu is gewijzigd:

en: Notice: There is
nl: Opmerking: Er is

en: another
nl: een andere

en: similar sort
nl: vergelijkbare sortering

en: Subscriber
nl: Abonnee

en: Contributor
nl: Bijdrager

en: Author
nl: Auteur

en: Editor
nl: Redacteur

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
nl: Gebruik komma's in plaats van %s om uitgesloten termen te scheiden.

en: Previous Post
nl: Vorige Bericht

en: Next Post
nl: Volgende Bericht

en: Re-order
nl: Herordenen

en: This plugin can't work without javascript, because it's use drag and drop and AJAX.
nl: Deze plugin kan niet werken zonder javascript, omdat het slepen en neerzetten en AJAX gebruikt.

en: WPML: The Sort Rules couldn't be translated automatically. You need to set/translate this manually for
nl: WPML: De sorteerregels konden niet automatisch worden vertaald. U moet dit handmatig instellen/vertalen voor

en: Polylang: The Sort Rules couldn't be translated automatically. You need to set/translate this manually for
nl: Polylang: De sorteerregels konden niet automatisch worden vertaald. U moet dit handmatig instellen/vertalen voor

en: Click to toggle
nl: Klik om te wisselen

en: Sort List Settings
nl: Instellingen voor Sorteerlijst

en: Query Rules
nl: Queryregels

en: Create a set of criteria rules which match your query. This will determine what to show on the following sort list and the order will apply on front side.
nl: Maak een set criteria-regels die overeenkomen met uw query. Dit bepaalt wat op de volgende sorteerlijst moet worden weergegeven en de volgorde is van toepassing op de voorkant.

en: All rules are compared to a query using AND operator. For more details check
nl: Alle regels worden vergeleken met een query met behulp van de AND-operator. Voor meer details, controleer

en: Query Rules examples
nl: Voorbeelden van Queryregels

en: Show Advanced
nl: Geavanceerd weergeven

en: Add Post Type
nl: Voeg Berichttype toe

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: invalid
nl: ongeldig

en: Add Taxonomy
nl: Voeg Taxonomie toe

en: Taxonomy Relation
nl: Relatie van Taxonomie

en: Add Meta
nl: Voeg Meta toe

en: Meta Relation
nl: Relatie van Meta

en: Add Author
nl: Voeg Auteur toe

en: Certain changes has been done to your site and some of Query Rules cannot be displayed anymore. You should review the settings Query Rules area and click Update button.
nl: Bepaalde wijzigingen zijn aangebracht op uw site en sommige Queryregels kunnen niet meer worden weergegeven. U moet de instellingen in het gebied Queryregels controleren en op de knop Bijwerken klikken.

en: Conditionals
nl: Voorwaarden

en: Apply the order only if conditions are true. For more details check
nl: Pas de volgorde alleen toe als de voorwaarden waar zijn. Voor meer details, controleer

en: Conditionals Usage
nl: Gebruik van Voorwaarden

en: Apply if
nl: Toepassen als

en: Add Group
nl: Voeg Groep toe

en: This sort interface settings. For more details check
nl: Deze instellingen van de sorteersinterface. Voor meer details, controleer

en: Title
nl: Titel

en: Sort list tab title
nl: Tabtitel voor sorteerlijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Sort list description. This will appear for others (non-admin users) when doing re-sort, it should include a description for what area this sort will apply.
nl: Beschrijving van de sorteerlijst. Dit zal verschijnen voor anderen (niet-beheerders) wanneer deze opnieuw wordt gesorteerd, het moet een beschrijving bevatten voor welk gebied deze sorteerfunctie van toepassing zal zijn.

en: Menu Location
nl: Menu Locatie

en: Relocate this Sort Interface to another menu
nl: Verplaats deze Sorteersinterface naar een ander menu

en: Auto Apply Sort
nl: Automatisch Toepassen van Sorteer

en: Automatically apply the sort to theme queries if match.
nl: Pas de sortering automatisch toe op themaquery's als er een overeenkomst is.

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Admin Sort
nl: Beheerder Sorteer

en: Automatically apply the sort to admin queries if match.
nl: Pas de sortering automatisch toe op admin-query's als er een overeenkomst is.

en: Allow sorting within default post type interface
nl: Sorteren binnen de standaard berichttype-interface toestaan

en: A Drag & Drop functionality is available to be used within default WordPress post type interface.
nl: Een slepen en neerzetten-functionaliteit is beschikbaar om te worden gebruikt binnen de standaard WordPress-berichttype-interface.

en: Need to Create Sort first
nl: Eerst een Sorteer maken

en: Not a primary sort, this feature can apply only to
nl: Geen primaire sortering, deze functie kan alleen van toepassing zijn op

en: This feature can't apply when conditionals set
nl: Deze functie kan niet worden toegepast wanneer voorwaarden zijn ingesteld

en: Admin Sort need to be Yes
nl: Beheerder Sorteer moet Ja zijn

en: Send new items to bottom of the list
nl: Stuur nieuwe items naar de onderkant van de lijst

en: All new posts / custom types will append at the end instead top. This will apply when manual ordering.
nl: Alle nieuwe berichten / aangepaste types worden aan het einde toegevoegd in plaats van bovenaan. Dit zal van toepassing zijn bij handmatige ordening.

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Show thumbnails on sort list
nl: Toon miniaturen op de sorteerlijst

en: Pagination
nl: Paginering

en: Set pagination for sort list
nl: Stel paginering in voor sorteerlijst

en: Posts Per Page
nl: Berichten per pagina

en: The number of posts to show on page
nl: Het aantal berichten dat op de pagina moet worden weergegeven

en: Offset Posts
nl: Offset Berichten

en: The offset number of posts
nl: Het offset aantal berichten

en: WPML Synchronize
nl: WPML Synchroniseren

en: Synchronize the order across all other languages. This will overwrite other languages sorting. For this to work, all other languages must contain the same translated objects.
nl: Synchroniseer de volgorde over alle andere talen. Dit zal de sortering in andere talen overschrijven. Om dit te laten werken, moeten alle andere talen dezelfde vertaalde objecten bevatten.

en: Polylang Synchronize
nl: Polylang Synchroniseren

en: Capability / Role
nl: Bevoegdheid / Rol

en: Minimum Capability to see this Sort
nl: Minimale Bevoegdheid om deze Sorteer te zien

en: Show objects status
nl: Toon objectstatus

en: Settings Update
nl: Instellingen Bijwerken

en: Create
nl: Creëren

en: Delete Sort
nl: Sorteer Verwijderen

en: Manual Order
nl: Handmatige Volgorde

en: Automatic Order
nl: Automatische Volgorde

en: Select area and customise your order list <br />or switch to automatic
nl: Selecteer een gebied en pas uw ordenlijst aan <br />of schakel over naar automatisch

en: Archive
nl: Archief

en: Total Archive Objects
nl: Totaal Archiefobjecten

en: Taxonomy Title
nl: Taxonomietitel

en: Total
nl: Totaal

en: Posts
nl: Berichten

en: Too many terms to count
nl: Te veel termen om te tellen

en: Forum Title
nl: Forum Titel

en: Total Topics
nl: Totaal Onderwerpen

en: Add Fallback
nl: Voeg Achtervang toe

en: Apply Sticky Posts
nl: Toepassen Plakkerige Berichten

en: Ensure that the sticky posts from the Manual Order are retained and remain prominently displayed. This will help preserve important information and maintain visibility for key updates or messages within the system regardless of the Automatic Order selection.
nl: Zorg ervoor dat de plakkerige berichten van de Handmatige Volgorde behouden blijven en prominent worden weergegeven. Dit zal helpen belangrijke informatie te behouden en zichtbaarheid te handhaven voor belangrijke updates of berichten binnen het systeem, ongeacht de keuze voor de Automatische Volgorde.

en: Batch Terms Automatic Update
nl: Batch Termen Automatische Update

en: <b>WARNING!</b></i> Using this option will update all existing child terms of the current
nl: <b>WAARSCHUWING!</b></i> Het gebruik van deze optie zal alle bestaande kindtermen van de huidige bijwerken

en: to Automatic Order, replacing the current settings. Manual sort lists will be preserved, but their order type will be changed to Automatic Order.
nl: naar Automatische Volgorde, waardoor de huidige instellingen worden vervangen. Handmatige sorteerlijsten worden bewaard, maar hun volgorde type zal worden veranderd naar Automatische Volgorde.

en: Show all dates
nl: Toon alle datums

en: Today
nl: Vandaag

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Last Week
nl: Vorige Week

en: Toggle Thumbnails
nl: Schakel Miniaturen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Reverse
nl: Omgekeerd

en: Title Asc
nl: Titel Oplopend

en: Title Desc
nl: Titel Aflopend

en: Id order Asc
nl: Id volgorde Oplopend

en: Id order Desc
nl: Id volgorde Aflopend

en: Random
nl: Willekeurig

en: List view
nl: Lijstweergave

en: Grid view
nl: Rasterweergave

en: Reset Order
nl: Reset Volgorde

en: Are you sure you want to reset the order??
nl: Weet je zeker dat je de volgorde wilt resetten??

en: Sort order reset successfully
nl: Sorteervolgorde succesvol gereset

en: Invalid Nonce
nl: Ongeldige Nonce

en: **WARNING!! This will load all post types objects. Recommended to be used with Advanced Query Rules
nl: **WAARSCHUWING!! Dit zal alle berichten type-objecten laden. Aanbevolen om te worden gebruikt met Geavanceerde Query Regels

en: Order By
nl: Sorteer Op

en: More details about Order By paramether can be found at
nl: Meer details over de Order By parameter zijn te vinden op

en: Order & Orderby Parameters
nl: Order- en Orderby-parameters

en: Additional details and example of usage for Custom Function can be found at
nl: Aanvullende details en een voorbeeld van gebruik voor de Aangepaste Functie zijn te vinden op

en: Custom Function
nl: Aangepaste Functie

en: Default / None
nl: Standaard / Geen

en: Post ID
nl: Bericht ID

en: Date
nl: Datum

en: Modified
nl: Gewijzigd

en: Menu Order
nl: Menu Volgorde

en: Comments Count
nl: Aantal Reacties

en: Custom Field
nl: Aangepast Veld

en: Field Name
nl: Veld Naam

en: The name of custom field
nl: De naam van het aangepaste veld

en: Field Type
nl: Veldtype

en: MySql Type of field, more details at
nl: MySQL-type van veld, meer details op

en: Cast Functions and Operators
nl: Castfuncties en Operatoren

en: None / Default
nl: Geen / Standaard

en: Signed (Integer)
nl: Ondertekend (Geheel Getal)

en: Unsigned (Integer)
nl: Ongetekend (Geheel Getal)

en: Float (Decimal)
nl: Float (Decimaal)

en: Datetime
nl: Datumtijd

en: Time
nl: Tijd

en: Order
nl: Volgorde

en: More details about Order paramether can be found at
nl: Meer details over de Order parameter zijn te vinden op

en: Descending
nl: Aflopend

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Items Order Updated
nl: Items Volgorde Bijgewerkt

en: A syncronization could not be completed
nl: Een synchronisatie kon niet worden voltooid

en: as post type is not translatable.
nl: omdat het berichttype niet vertaalbaar is.

en: A synchronization could not be completed
nl: Een synchronisatie kon niet worden voltooid

en: for
nl: voor

en: language
nl: taal

en: as it contains a different number of objects.
nl: omdat het een ander aantal objecten bevat.

en: as taxonomy is not translatable.
nl: omdat de taxonomie niet vertaalbaar is.

en: as term is not translated.
nl: omdat de term niet is vertaald.

en: General Settings
nl: Algemene Instellingen

en: Show / Hide re-order interface
nl: Toon / Verberg herordening-interface

en: Show
nl: Toon

en: Hide
nl: Verberg

en: General
nl: Algemeen

en: Ignore Suppress Filters
nl: Negeer Filters Onderdrukken

en: Set FALSE the <b>suppress_filters</b> arguments for get_posts() default WordPress function. Use this feature if Autosort does not work with your theme, otherwise you should leave un-checked.
nl: Stel FALSE in voor de <b>suppress_filters</b> argumenten voor de standaard WordPress-functie get_posts(). Gebruik deze functie als Autosort niet werkt met uw thema, anders kunt u het beste niet aangevinkt laten.

en: Ignore Sticky Posts
nl: Negeer Plakkerige Berichten

en: Ignore any Sticky posts, those will not appear on top of the list but per customised order.
nl: Negeer plakkerige berichten, deze zullen niet bovenaan de lijst verschijnen, maar per aangepaste volgorde.

en: Next / Previous Apply
nl: Volgende / Vorige Toepassen

en: Apply the sort to default Next / Previous site-wide navigation.
nl: Pas de sortering toe op de standaard Volgende / Vorige navigatie op de hele site.

en: For advanced Next / Previous navigation check
nl: Voor geavanceerde Volgende / Vorige navigatie controleer

en: read more
nl: lees meer

en: bbPress Replies
nl: bbPress Reacties

en: Reverse the order of bbPress replies, show newest posts first
nl: Draai de volgorde van bbPress-reacties om, toon nieuwste berichten eerst

en: Use category order for WooCommerce when apply filters
nl: Gebruik categorievolgorde voor WooCommerce bij het toepassen van filters

en: Allow Category order to apply when using visual attribute filters
nl: Sta categorievolgorde toe bij het gebruik van visuele attributiefilters

en: WooCommerce Up-sells Sort
nl: WooCommerce Up-sells Sortering

en: Allow drag & drop for WooCommerce Up-sells products
nl: Sta slepen en neerzetten toe voor WooCommerce Up-sells producten

en: Debug Marks
nl: Debug Markeringen

en: Output marks on front side when logged-in, with detailed informations of every queries to identify the settings to be used for a sort to match. Ensure to turn off when debug completed.
nl: Geef markeringen weer op de voorkant wanneer ingelogd, met gedetailleerde informatie over elke query om de instellingen te identificeren die moeten worden gebruikt voor een sortering om te matchen. Zorg ervoor dat u deze uitschakelt wanneer de debug is voltooid.

en: Create Logs
nl: Maak Logboeken

en: Create logs which may be usefull when debug or help to identify applied sort list.
nl: Maak logboeken die nuttig kunnen zijn bij het debuggen of helpen bij het identificeren van de toegepaste sorteerlijst.

en: Logs
nl: Logboeken

en: Save Settings
nl: Instellingen Opslaan

en: Settings Saved
nl: Instellingen Opgeslagen

en: Advanced Post Types Order plugin is inactive, please enter your
nl: De plugin Advanced Post Types Order is inactief, voer uw in

en: Licence Key
nl: Licentie Sleutel

en: There was a problem connecting to
nl: Er was een probleem met de verbinding met

en: There was a problem with the data block received from
nl: Er was een probleem met het gegevensblok dat ontvangen is van

en: There was a problem deactivating the licence on other side, however locally the key is now removed:
nl: Er was een probleem met het deactiveren van de licentie aan de andere kant, maar lokaal is de sleutel nu verwijderd:

en: Licence Key can't be empty
nl: Licentie Sleutel kan niet leeg zijn

en: There was a problem activating the licence:
nl: Er was een probleem met het activeren van de licentie:

en: Software License
nl: Software Licentie

en: License Key
nl: Licentie Sleutel

en: Enter the License Key you got when bought this product. If you lost the key, you can always retrieve it from
nl: Voer de Licentie Sleutel in die u kreeg toen u dit product kocht. Als u de sleutel kwijt bent, kunt u deze altijd ophalen van

en: My Account
nl: Mijn Account

en: More keys can be generate from
nl: Meer sleutels kunnen worden gegenereerd van

en: Save
nl: Opslaan

en: You can generate more keys from
nl: U kunt meer sleutels genereren van

en: License Key Required
nl: Licentie Sleutel Vereist

en: An error occour when try to identify the pluguin.
nl: Er is een fout opgetreden bij het proberen de plugin te identificeren.

en: Try again
nl: Probeer het opnieuw

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.
nl: Er is een onverwachte HTTP-fout opgetreden tijdens de API-aanroep.

en: Move to Top
nl: Naar Boven Verplaatsen

en: Move to Bottom
nl: Naar Beneden Verplaatsen

en: Make Sticky
nl: Plakkerig Maken

en: Edit
nl: Bewerken

en: Sticky
nl: Plakkerig
